elektronska zbornica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

3 posters

Ići dole

Avira AntiVir Personal - Free Antivirus Empty Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

Počalji  conja Ned Avg 23, 2009 7:38 pm

Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

Avira AntiVir Personal - Free Antivirus Logo_web

Avira AntiVir Personal - Free Antivirus Info.gif
Besplatni antivirus program.............prilicno pouzdan,bar iz mog iskustva................
Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 850720979download
Kod:
http://www.free-av.de/en/trialpay_do...antivirus.html
conja
conja
Admin

Broj poruka : 728
Datum upisa : 21.08.2009
Godina : 50
Lokacija : Paracin

http://www.conja_73.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Avira AntiVir Personal - Free Antivirus Empty Re: Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

Počalji  shon koneri Sre Sep 16, 2009 12:52 am

Dobra strana kod Avire je i to što je možete instalirati na računar koji nema aktivnu internet vezu i sa
Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 302717
http://www.softpedia.com/get/Others/Signatures-Updates/Avira-Antivir-Virus-Definition-File-Update.shtml
skinuti najnovije definicije u obliku zipovanog fajla,pokrenete aviru i prateći ovu putanju-update-manual
Avira AntiVir Personal - Free Antivirus Aviraw
dodate nove definicije ručno i tako uvek držite računar zaštićenim


Poslednji izmenio bakasenovic dana Pon Dec 07, 2009 8:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
shon koneri
shon koneri
Admin

Broj poruka : 358
Datum upisa : 23.08.2009
Godina : 58
Lokacija : zavičaj

Nazad na vrh Ići dole

Avira AntiVir Personal - Free Antivirus Empty Re: Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

Počalji  Vlada Pet Sep 18, 2009 5:27 pm

Pa i ja sam mislio da je avira kul sve dok me nije nagrdio trojanac neki, pa sam morao 2x da reinstall sistem, cak mi je sjebo i boot sector pa sam morao da skroz formatiram HD sa Hiren's Boot CD-om.

Tako da ja ne bih preporucio aviru, vec nesto bolje:

Threat Fire -Zastita samo Download
Pc Tools AV -Skener, ide uporedo sa T.F-om Download

Info T.F > Link
Info AV > Link

Nazdravlje!

P.S. Zaboravio sam da dodam, ako ste ikad culi ili imali Spyware Doctor, onda znate sta je kvalitet, jer firma koja je radila threat fire i av je PC TOOLS, ista ona koja je radila Spyware Doctor.
Vlada
Vlada
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6
Datum upisa : 10.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Avira AntiVir Personal - Free Antivirus Empty Re: Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

Počalji  shon koneri Sub Sep 19, 2009 12:59 am

hvala ti,ja sam samo jednom imao problem sa trojancem uz aviru i otarasio sam ga se programom a-squared free,nemilosrdan je prema raznim gamadima
shon koneri
shon koneri
Admin

Broj poruka : 358
Datum upisa : 23.08.2009
Godina : 58
Lokacija : zavičaj

Nazad na vrh Ići dole

Avira AntiVir Personal - Free Antivirus Empty Re: Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

Počalji  Vlada Sub Sep 19, 2009 1:03 am

Nema na cemu. probaj Threat Fire, to je nova tehnologija zastite, koja mnogo manje zauzima resurse, nemas uopste osecaj da postoji neki av program.
A ta nova tehnologija nije konstantno skeniranje fajlova, nego pracenje ponasanja. Tako da ne postoji sansa da bilo sta sto vam naskodi moze da prodje.
Ovaj PC tools AV samo koristite za virus scan, nema potrebe da radi jer zastitu pruza vec TF.
Vlada
Vlada
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6
Datum upisa : 10.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Avira AntiVir Personal - Free Antivirus Empty Re: Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

Počalji  shon koneri Sub Sep 19, 2009 1:36 pm

Malo sam se edukovao,Threatfire samo preporučuju kao dodatak ostalim sigurnosnim rešenjima,jeste analizira i prati procese i programe koji se izvode na računaru,i procenjuje jeli neki od njih opasan,ne oslanja se na definicije,nego posmatra ponašanje programa,i blokira proces kada nešto primeti,dobar je ali uz antivirus.Po meni je ipak bolje instalirati plug-in za browser,Siteadvisor npr koji prepoznaje strane koje treba izbegavati zbof pretnji spywerrom,trojancem
Avira AntiVir Personal - Free Antivirus Siteadvisor
shon koneri
shon koneri
Admin

Broj poruka : 358
Datum upisa : 23.08.2009
Godina : 58
Lokacija : zavičaj

Nazad na vrh Ići dole

Avira AntiVir Personal - Free Antivirus Empty Re: Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

Počalji  Vlada Sub Sep 19, 2009 3:18 pm

Zato imas PCtools Av! Koji ide uporedo s njim!
A ti ako i dalje ne verujes uzmi instaliraj pa vidi da li nema pola milona definicija za malware.
Vlada
Vlada
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6
Datum upisa : 10.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Avira AntiVir Personal - Free Antivirus Empty Re: Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

Počalji  shon koneri Sub Sep 19, 2009 6:43 pm

ma verujem ja tebi samo volim da razmenim iskustva kroz dijalog to ide lakše,jednostavnije Very Happy
shon koneri
shon koneri
Admin

Broj poruka : 358
Datum upisa : 23.08.2009
Godina : 58
Lokacija : zavičaj

Nazad na vrh Ići dole

Avira AntiVir Personal - Free Antivirus Empty Re: Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

Počalji  Vlada Sub Sep 19, 2009 8:49 pm

Ja sam prokletu aviru koristio 1 god, i ipak je popustila. Ovo izgleda super, ima dosta definicija, ne zauzima resurse gotovo uopste. A blokira potencijalno opasne i opasne aplikacije kao firewall.

To je to necu vise da komentarisem. Ko voli nek izvoli.
Vlada
Vlada
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6
Datum upisa : 10.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Avira AntiVir Personal - Free Antivirus Empty Re: Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu