elektronska zbornica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3

Ići dole

Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3 Empty Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3

Počalji  conja Uto Avg 25, 2009 10:55 pm

Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3

Mi nismo andjeli 1 (1992) DVDRip
Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3 10477

Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3 Info.gif
Žanr: Komedija
Režija: Srđan Dragojević

Kratak sadržaj: Dvadesetšestogodišnji apsolvent književnosti Nikola ima dva problema: redovnu jutarnju amneziju praćenu mamurlukom i buđenje u krevetima nepoznatih devojaka. Nevolja počinje kada se u njegov noćni život umešaju trudnoća i ljubav. Naime, maturantkinja Marina, jedna od mnogih Nikolinih "jednokratnih" avantura, zatrudni i pri tom se još i zaljubi u njega. Nažalost, Nikola se baš najbolje ne seća svih okolnosti. Marinina najbolja drugarica odluči da stvar uzme u svoje ruke. Pošto Marina odbija da abortira, ona planira niz suludih strategija po ugledu na svoje omiljene romane sa srećnim završetkom, kako bi se "surovi ljubavnik" Nikola zaljubio u Marinu. Pošto "život nije roman" dve prijateljice prati izuzetno promenljiva "ratna sreća". Posle niza neočekivanih obrta sve se ipak srećno završava.

Producent: Avala Film, RTV Beograd
Scenario: Srđan Dragojević
Muzika: Aleksandar Eraković
Snimatelj: Dušan Joksimović
Scenografija: Aleksandar Denić
Kostimografija: Hajdana Bulajić
Zemlja porekla: Srbija
Montaža: Branka Čeperac
Trajanje: 98 minuta
Prvo prikazivanje: 30.5.1992.

Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3 329329
http://www.imdb.com/title/tt0104860/

Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3 Screen
Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3 Andjeli1


Mi nismo andjeli 2 (2005) DVDRip
Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3 9181

Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3 Info.gif
Žanr :komedija
Režija :Srđan Dragojević

Nikola je i dalje zavodnik iako su godine učinile svoje. Bezbrižnu rutinu beogradskog švalera dramatično prekida njegova ćerka mezimica Sofija, koja tek što je napunila 15 godina, a "napaljeni" tinejdžeri počinju da navaljuju na njena vrata. Sve donedavno Sofija je bila klasična muškarača koja sa tatom ide na utakmice i puca u peint bol areni (tata je vlasnik peint bol kluba „Mali Staljingrad“). Onda, za 15. rođendan, njegova bivša supruga Marina i njena prijateljica Violeta Zubić unajmljuju modne i kozmetičke eksperte koji će od "ružnog pačeta" napraviti "seksi labuda". Ipak, pravi pakao za Nikolu nastaje tek kad Marina i Violeta odu na nedelju dana u Rim i prepuste njemu brigu o Sofiji. Pritisnut buljucima udvarača, Nikola počinje da ludi i koristi trikove, nasilje i psihoterapiju kako bi Sofiju odbranio od udvarača.

Producent : Biljana Prvanović, DELIRIUM films
Scenario :Srđan Dragojević
Uloge :Nikola Kojo, Mirka Vasiljević, Srđan Todorović, Uroš Đurić, Milena Pavlović, Vesna Trivalić, Zoran Cvijanović, Goran Jevtić, Luka Knežević, Predrag - Miki Manojlović, Nenad Stojmenović
Muzika :Kristina Kovač
Izdavačka kuća : DELIRIUM films
Trajanje :89 min.
Zemlja :Srbija i Crna Gora
Prvo prikazivanje:25.1.2005.

Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3 329329
http://www.imdb.com/title/tt0418887/

Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3 Screen
Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3 Andjeli2


Mi nismo andjeli 3 (2006) DVDRip
Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3 Mi_nismo_andjeli_III_dvd_resize

Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3 Info.gif
Mi nismo anđeli 3: Rokenrol uzvraća udarac
Režija : Petar Pašić
Scenario : Srđan Dragojević
Uloge : Nikola Pejaković, Zlatko Rakonjac, Uroš Đurić, Srđan Todorović, Nada Macanković
Žanr : komedija
Izdavačka kuća : RTV Pink
Godina : 2006.
Zemlja : Srbija
Jezik: srpski

Mi nismo anđeli 3 je treći nastavak filma Mi nismo anđeli i puni naslov glasi Mi nismo anđeli 3: Rock & roll uzvraća udarac. Međutim, ovaj nastavak odstupa od prethodna dva, jer se zasniva na priči Srđana Dragojevića „Dan kad je crk‘o Maršal“, i glumi značajno izmenjena glumačka postava u odnosu na prethodna dva filma.
Režiser ovog nastavka je Petar Pašić. Kao i prethodna dva i ovaj nastavak je tinejdžerska komedija.

Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3 329329
http://www.imdb.com/title/tt0820117/

Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3 Screen
Mi nismo andjeli/anđeli 1,2,3 Andjeli3

....................
conja
conja
Admin

Broj poruka : 728
Datum upisa : 21.08.2009
Godina : 50
Lokacija : Paracin

http://www.conja_73.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu